Ласкаво просимо на віллу «Марта»!

Наш готель Вілла «Марта» знаходиться в історичному центрі міста курорту Трускавець, у центральній його частині, в декількох хвилинах пішої ходи до нижнього бювету мінеральних вод та міського парку. Вдале розташування поблизу з сучасним лікувально-діагностичним центром і розважальною інфраструктурою міста, дозволяє поєднати відпочинок, оздоровлення та розваги.

Вілла «Марта» - це не тільки затишні та комфортабельні номери, а й висококваліфікований та доброзичливий персонал з індивідуальним підходом до кожного клієнта.

Особливою гордістю нашого готелю є ресторан про що свідчать багаточисленні відгуки гостей. Професійні кухарі готелю гостинно запропонують Вам скуштувати, дієтичні страви української та інтернаціональної кухонь, по типу «шведський стіл». Є можливість придбати трьохразове харчування на весь період відпочинку.

У одному приміщенні, разом із житловим корпусом, працює медичне відділення в якому гості готелю мають можливість пройти всі необхідні процедури для покращення свого здоров’я.

Приїхавши на відпочинок у віллу «Марта», Ви можете бути впевненими, що будете оточені увагою, а відпочинок у Трускавці буде максимально комфортним, приємним та корисним для вашого здоров’я.

Ваша вілла «Марта»