Відгуки

Відгуки клієнтів

 1. Дякуемо за гарний відпочинок

  Дуже сподобався відпочинок в цьому чудовому готелі!Як директор туристичної компанії уже протягом 11 років можу відмітити такі плюси вілли Марта:
  – дуже хороші номери, на рівні трердої 4* міжнародного рівня.Все охайне, доглянуте,підтримуеться в належному вигляді.У номері є все необхадне , чайник, холодильник!Наш номер VIP був досить просторим, там мав 2 балкони – один відкритий, другий це закрита терасса з красивими плетеними меблями, що в теплу пору року буде дуже актуально!
  – персонал гтовий піти назустріч та знайти компроміс в будь – яких питаннях, що говорить про кліенторіентовність цього закладу.
  – особливо хочу відмітити працівників ресторану, а найбільше адміністратора (господиню трудівницю реторану, ака щодня годувала нас смачними сніданками.Сніданок який включений у вартість проживання має досить великі порції , жавжди складався з основного блюда та додаткового (типу млиців, або що) .Дитині безкоштовно приносили молочну кашку та зменшену порцію дорослої основної страви!Напої зі шведського столу у необмежаній кількості!Також у коридорі готелю стоїть куллер з водичкою , що також полегшувало життя, особливо з дитиною!
  – территорія готелю невеличка, але дуже зелена та доглянута!Влітку думаю буде ще красивішою!
  Загалом ми почувалися на Вілла Марта як вдома,затишно та спокійно!Чесно кажучи не хотілося їхати!Дакуемо за гарний відпочинок!Сподіваюсь до нових зутрічей!

  Тетяна Похиталюк, Київ
  11 Березня 2020
 2. рекомендую всім!

  Зупинялися на кілька днів у Трускавці на віллі Марти. Дуже задоволені! Надзвичайно турботливий та уважний персонал, смачна та поживна їжа в ресторанчику на самій віллі, затишніта чисті номери, зручне розташування від вокзалу (5 хв. пішки). Все продумано до дрібниць. Красиво та вишукано! Дякуємо за Вашу роботу!

  Діана, м. Київ
  30 Вересня 2019

Додати відгук

Рейтинг